MASECZKA MEDYCZNA
Z SAMOOCZYSZCZAJĄCĄ POWŁOKĄ WIRUSOBÓJCZĄ

Model maski: INV 001

INVENTI MASK to inteligentna maseczka medyczna z unikalną powłoką NanoTechnology, która zabija wirusy i bakterie, aż przez 48 godzin użytkowania.

Samooczyszczająca powłoka neutralizuje bakterie i wirusy (w tym koronawirusy) w momencie kontaktu. Innowacja została opracowana przez naukowców i ekspertów w dziedzinie nanotechnologii. Jej substancją czynną jest jodopowidon o działaniu odkażającym i dezynfekującym.

Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzają badania naukowe i laboratoryjne.
* Zgłoszenie patentowe w UPRP nr P.436477.

Maseczka przebadana zgodnie z europejską normą EN 14683:2019+AC:2019 oraz ISO 18184 dla antywirusowych wyrobów tekstylnych.
Maseczka posiada Atest PZH, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Wyprodukowano w Polsce.

Maseczkę można wielokrotnie zdejmować i zakładać przez 48 godzin od otwarcia saszetki.

Uwaga: Maseczka może być używana w okresie podwyższonego zagrożenia epidemiologicznego i epidemii. Może być stosowana przez lekarzy i służbę medyczną.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na związki jodu, nadczynność lub inne objawowe choroby tarczycy, zaburzenia czynności nerek, opryszczkowe zapalenie skóry Duhringa. Nie stosować przed i po terapii radioaktywnym izotopem jodu. Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 12 roku życia, u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Charakterystyczny zapach wynika z obecności jodu. W przypadku zamoczenia maski na skutek niekorzystnych warunków atmosferycznych (np. deszcz, wilgoć) może dojść do uwolnienia jodopowidonu w postaci żółtego nalotu. Powstałe zabrudzenia można usunąć dostępnym środkiem myjącym. Substancja aktywna została użyta w stężeniu bezpiecznym dla zdrowia.

www.inventimask.com

3 warstwy ochronne:
✓ Powłoka Nano Technology. Czarna, miękka włóknina typu spunbond, nasączona substancją czynną jodopowidon o działaniu odkażającym i dezyfekującym; Gramatura: 50 GSM,
✓ Specjalistyczna włóknina filtrująca MELT BLOWN wyprodukowana w certyfikowanym zakładzie Marion Sp. z o.o.; Gramatura: 25 GSM,
✓ biała, miękka włóknina typu spunbond; Gramatura: 25 GSM.

1. Przed nałożeniem maseczki należy dokładnie umyć i zdezynfekować dłonie.
2. Po rozprostowaniu maseczki należy dopasować ją do twarzy, czarną warstwą na zewnątrz.
3. Gumki maseczki założyć na uszy i sprawdzić, czy szczelnie przylega.
4. Dopasować elastyczny element ściśle do kształtu nosa.
5. Sprawdzić, czy maseczka szczelnie zasłania nos, usta i podbródek.
6. Po zdjęciu maseczki można swobodnie użyć jej ponownie.
7. Po upływie 48 godzin od otwarcia opakowania, należy wyrzucić maseczkę do pojemnika na odpady zmieszane.
8. Dokładnie umyć i zdezynfekować dłonie.