ROZWÓJ PRODUKTU

Od pomysłu do finalnego produktu, nasz zespół specjalistów przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces tworzenia nowego produktu, a dzięki naszemu kompleksowemu podejściu możesz na nas liczyć na każdym etapie cyklu jego życia.

Dział kreacji i marketingu, wykorzystując badania najnowszych trendów rynkowych oraz wieloletnie doświadczenie pomoże w stworzeniu koncepcji i komunikacji produktu. Zapewniamy opisy i deklaracje marketingowe, które wraz z pełnym briefem zostaną przez nasze studio graficzne przekształcone w finalny, niepowtarzalny produkt.

 

Nowoczesne laboratorium z zapleczem technologicznym, bogatą kolekcją modnych surowców i składników aktywnych oraz najnowszą wiedzą naukową gwarantują wysokiej jakości receptury, które pokochają Twoi klienci.

Naszym głównym celem jest zapewnienie jakości, od projektowania i testowania po produkcję. Dlatego dla każdego produktu zapewniamy badania mikrobiologiczne, stabilność, kompatybilność, testy dermatologiczne i aplikacyjne, a także wsparcie w zakresie wymagań regulacyjnych i dokumentacji.

Zoptymalizowana produkcja i konfekcjonowanie odbywa się na 26 liniach produkcyjnych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę kształtów i rozmiarów opakowań, a także innowacyjne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

White label

Współpracując z nami uzyskasz dostęp do ponad 500 gotowych receptur kosmetycznych, które można wyprodukować w mniej niż 8 tygodni!