Zakres opakowań

Nasz park maszynowy składający się z 26 linii produkcyjnych umożliwia konfekcjonowanie receptur dla szerokiej gamy opakowań. Główne rodzaje oferowanych opakowań:
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów nieustannie pracujemy nad nowymi, konkurencyjnymi technologiami, które pozwalają nam oferować unikalne opakowania produktów. Wśród naszych najlepiej sprzedających się innowacji znajdziesz: kapsułki, sztyfty, tuby z kształtowym zgrzewem oraz saszetki o niestandardowym kształcie. Jesteśmy w stanie wykonać saszetki wielokomorowe, saszetki ściskane, saszetki z ampułką, saszetki z czepkiem, rękawiczki czy skarpetki.

Innowacje

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Znając rosnące znaczenie i zapotrzebowanie na rozwiązania wspierające zrównoważony rozwój produktów i marek, dajemy naszym klientom możliwość wyboru spośród szerokiej gamy ekologicznych opakowań.

Szklane butelki i słoiki

Możliwość wielokrotnego recyclingu

Butelki i słoiki plastikowe

• wszystkie elementy plastikowe używane do produkcji kosmetyków są wykonane z HDPE, PET lub PP w pełni nadającego się do recyklingu

• Bio PP i Bio Pet – materiał wykonany w 1/3 z trzciny cukrowej

• RPET i RPP – materiał obejmuje plastik pochodzący z recyklingu poużytkowego

• Słoiki z systemem napełniania

Opakowania papierowe z certyfikatem FSC

Kartoniki jednostkowe, kartony zbiorcze i display’e

Tuby Eco

• Ekologiczne tuby polietylenowe wykonane z trzciny cukrowej. Podczas produkcji 1 kg eko-polietylenu z powietrza pochłania się aż 3,09 kg dwutlenku węgla. Ponadto 80% energii zużywanej w procesie produkcji eko-plastiku pochodzi z odnawialnych źródeł energii.

• Tuby PCR, które w całości nadają się do recyklingu, do 50% plastiku używanego do produkcji pochodzi z materiału pochodzącego z recyklingu pokonsumpcyjnego.

MARION PRIVATE LABEL sp. z o.o. sp. k.
ul. Chwaszczyńska 131a
81- 571 Gdynia, Poland