FORMUŁY

Uzyskaj dostęp do ponad 1000 istniejących receptur kosmetyków marek własnych, które można dostosować do swoich wymagań. Nasze elastyczne podejście, wieloletnie doświadczenie i nowoczesne laboratorium umożliwia dostosowanie produktów do indywidualnych trendów i specyfikacji rynku.
W naszym portfolio znajduje się szeroka gama produktów pielęgnacyjnych dedykowanych dla wszystkich grup wiekowych, począwszy od kosmetyków dla dzieci; barwne produkty dla nastolatków; zabiegi przeciw wypryskom i trądzikowi dla nastolatków i młodych dorosłych; Anti-aging, redukcja zmarszczek dla dojrzałych klientów.
Jesteśmy w stanie zapewnić produkty o następujących cechach:

☑ Wegańskie / Vegan / bez składników pochodzenia zwierzęcego
☑ Cruelty free / nie testowany na zwierzętach
☑ Czysta etykieta / Bez zbędnych dodatków
☑ Wysoka zawartość naturalnych składników
⚊ Nie zawiera parabenów
⚊ Bez PEG i SLS
⚊ bez Glikolu
⚊ bez olejów mineralnych
⚊ bez alkoholu

⚊ Bez alergenów
⚊ bez silikonów
⚊ Bez GMO
⚊ Bez sztucznych barwników

PRODUKTY

Wybierz spośród następujących grup produktów kosmetycznych:

PIELĘGNACJA TWARZY

krem do twarzy, serum do twarzy, esencja, maska do twarzy, maska na włokninie, maska peel-off, tonik, mgiełka, zabiegi złuszczające, peeling, peeling itp.

PIELĘGNACJA WŁOSÓW

szampony, odżywki, maski, kuracje, olejki, serum, spraye, produkty do stylizacji itp.

PIELĘGNACJA CIAŁA I HIGIENA OSOBISTA

w tym kremy do ciała, pianki, olejki, balsamy, serum, maski, maseczki w płachcie, peelingi i peelingi, kompleksowe zabiegi, higiena intymna, chusteczki nasączone do ciała itp.

KOLOR WŁOSÓW

szampony koloryzujące, trwałe farby do włosów, koloryzujące maski do włosów, rozjaśniacze

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

PRODUKTY BEZWODNE

Ograniczenie zużycia wody stanowi dużą część ruchu na rzecz zrównoważonego rozwoju. Ponieważ zdecydowana większość składników aktywnych zarówno stałych jak i gazowych jest łatwo rozpuszczalna w wodzie, jest ona jednym z najpowszechniejszych składników kosmetyków. Co za tym idzie jednym z ekologicznych trendów, które coraz bardziej zyskują na popularności są produkty kosmetyczne nie zawierające wody.

W ciągu ostatnich miesięcy włożyliśmy nasze zasoby w opracowanie nowych receptur kosmetyków w formie proszków, kostek i sztyftów.

LYOCELL

Maski na włókninie to jedne z najlepiej sprzedających się produktów kosmetycznych jednorazowego użytku. Zachęcamy naszych klientów do korzystania z dostarczonych ekologicznych, biodegradowalnych masek w płachcie. Włókna celulozowe z włókniny lyocell są wytwarzane z materiału pochodzącego ze zrównoważonych źródeł (FSC), dzięki czemu są w pełni kompostowalne i biodegradowalne. Badane włókniny uległy degradacji w ponad 90% w okresie 12 tygodni.